"Be strong be thin be proana"💕💪

Listopad 2017

Nějak se nedaří...

12. listopadu 2017 v 0:51
Achjo...Zamračený nevím čím to je ale poslední týden se mi moc nedaří, začalo to minulý pátek když na mě přišla menstruace. Od té doby, jde všechná má snaha zhubnout, nejíst nebo cvičit do háje. V pátek jsem se nehorázně přejedla, v sobotu to už bylo o něco lepší a v neděli byl celý den perfektní, až na večer, kdy mě mamka zavolala na večeři (byly špagety s brokolicí, rajčaty a sýrem). Prý si všimla, že jsem celý den nic nejedla a tak ať koukám sníst večeři, samozdřejmě jsem protestovala a začala jsem si vymýšlet, co vše jsem za te den snědla. Ale mamka mi nevěřila a řvala na mě, ať to koukám sníst...do slova a do písmene to do mě pomalu rvala.
No jdeme dál, takže když přejdeme ten hrůzný víkend, tak v pondělí vše začalo, jak má být. Žádná snídaně, k dopolední svčině jablko, k obědu bluma, k večeři nízkotučný jogurt s jablkem a pak vedle okurka ale pak....pak přišla druhá večeře, ano přesně tak, "Lily" měla chuť na druhou večeři, a jelikož to je blbá a slabá kráva, tak si jí dala. A byl to SMAŽENÝ CAMEMBERT!!!! Byla jsem na sebe hrozně naštvaná ale zvracet jsem nemohla, protože byla mamka poblíž.
Přesunem se na úterý, který byl stejně špatný, jako dny předtím...středa byla skvěla, bohužel jen ze začátku....pak to přišlo zase večer, kdy jsem si dala "grilled cheese" s nutellou. Další dny už radši ani psát nechci, chce se mi zvracet jen na to myslím.

Doufám, že vám nevadí to, že jsem se tak rozepsala.
Děkuji za přečtení...
Lily

Welcome to my blog

10. listopadu 2017 v 14:43
Ahojky zlatíčka💓 mé jméno vám bohužel řict nemohu ale vymyslela jsem si přezdívku "Lily"🤗. Je mi 14 let a bydlím v Praze. Co se týče školy a vzděláni, tak chodím do deváté třídy...velká holka😅💪. Jak jste už určitě zaznamenali tak toto je proana blog, pokusím se sem něco napsat alespoň každý druhý den😊.